Фасадні сходові поручні Брав участь

Доданий
14.07.2017
Номер
3
Безпека

Фасадні сходові поручні – це екстер’єрне візуальне кріплення всієї сходової конструкції головного входу в приміщення реабілітаційного центру для безпечного пересування дітей-інвалідів.

Автор проєкту
Наталія
Наталія Підручна
Бюджет
75 000 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Житловий масив

м. Чортків

Проблема

7. Невпорядкованість благоустрою міста часто створює однотипність між поняттями «благоустрій європейського соціуму» та «перегуки радянської убогості», що унеможливлює покращення й розвиток житлового комплексу індивідуально для кожної особистості, враховуючи її вікові, соціальні, фізіологічні особливості. Головний вхід «Дому милосердя» є прикладом того, як велика кількість людей з обмеженою дієздатністю, в тому числі дітей, знаходяться у зоні ризику виникнення небезпечної ситуації.

Мета проекту

8. Проект «Фасадні сходові поручні» має на меті забезпечити нетравмоване безперешкодне пересування дітей-інвалідів, гостей та жителів реабілітаційного будинку зовнішньою сходовою конструкцією та бічним пандусом головного входу.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обгрунтування

9. Для реалізації безпечного пересування громадян необхідне встановлення кованих фасадних сходових поручнів, що складаються з таких елементів:
Дашок – металопластикове накриття, шо опирається на 4 колони.
Балясини – представляють собою опорні стійки, до яких кріпиться поручень. Вони виконують функцію переміщення і декоративну функцію.
Заповнювачі огорож. – цей елемент потрібен для заповнення простору між балясинами. Вони забезпечують безпеку і при цьому служать елементом прикраси перил. Заповнювачі не завжди використовують, проте, якщо в будинку є діти, то вони повинні бути обов'язково встановлені.
Поручні. Цей елемент служить опорою при русі. Вони можуть бути встановлені з однієї або з двох сторін сходового маршу. Поручні кріпляться або на балясини, або безпосередньо до стіни.

Для кого цей проект

Розрахований проект для соціально незахищених верств населення: дітей-інвалідів, молоді з обмеженою дієздатністю, усіх категорій, для котрих кожен необережний рух вбереже від непередбачуваних наслідків.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

Створення проекту, придбання конструкції, домовленість з майстрами на етап встановлення, закріплення проекту.

Ключові показники оцінки результату проекту

Створення безпечного й декоративного кріплення сходових поручнів дозволить усім соціально незахищеним категоріям населення почувати себе потрібними, а це значитиме, що проект вплине й на покращення духовно-культурної сфери міста.

Фотографії