Сенсорна кімната Брав участь

Доданий
13.07.2017
Номер
2
Соціальний захист

Кімната для релаксації, зняття стресу, яка допомагає розслабитися , заспокоїтися та швидко встановити контакт між дитиною та спеціалістом. У межах цього проекту передбачається закупівля необхідного обладнання для облаштування подібної сенсорної кімнати у приміщенні реабілітаційного центру БО «Дім милосердя».

Автор проєкту
Тетяна
Тетяна Дубина
Бюджет
98 259 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Житловий масив

м. Чортків, вул. Монастирська

Проблема

У сучасному світі діти та молодь із функціональними обмеженнями зіштовхуються з тим, що їм важко пристосуватися до відкритого суспільства. Багатьом з них важко адаптуватися до реалій сучасного життя. Діти з фізичними обмеженнями потребують занять за спеціальними методиками та тренувань на відповідних тренажерах. З цією метою потрібно сприяти роботі відповідних реабілітаційних центрів, зокрема, у напрямку підтримки необхідної матеріально-технічної бази .

Мета проекту

Головною метою даного проекту є зміцнення здоров’я, розвиток і формування особистості. Допомогти дітям та підліткам знайти гармонію з навколишнім світом, відновити душевну рівновагу, зміцнити нервову систему. Таке непросте завдання, яке потребує значних витрат та ресурсів. У більшій мірі воно покладене на відповідні реабілітаційні центри, які досягають поставленої мети за допомогою спеціальних методик та тренувань на відповідних тренажерах. Через це важливим є використання сенсорних та ігрових кімнат.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обгрунтування

Сенсорна кімната буде укомплектована різноманітним спеціальним обладнанням та приладами, що дозволять психологу м’яко і конфортно працювати з дітьми для відновлення і розвитку слухових, зорових і тактильних відчуттів, а також проводити профілактику і навіть лікування нервової системи.

Для кого цей проект

Даний проект розрахований допомогти у вихованні,навчанні, соціальній та психологічній реабілітації, соціальному захисті дітей та молоді з органічними ураженнями центральної та периферичної нервової системи, психічними та мовними розладами, які проживають у місті Чортків та Чортківському районі.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

Створити проект, придбати обладнання, встановити обладнання, навчання працівників з роботою в сенсорній кімнаті, впровадження проекту .

Ключові показники оцінки результату проекту

Відновлення та підтримка фізичного та психологічного стану, адаптація та інтеграція дітей з функціональними обмеженнями в соціумі в ігровій формі, проходження дітьми з пошкодженням нервової системи всіх рівнів сенсорної інтеграції в максимально можливому обсязі, досягнення результатів реабілітації з наближенням до природніх можливостей здорових дітей. Покращення матеріально- технічної бази реабілітаційного центру БО «Дім милосердя».

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Немає

Приклади (кейси) схожих рішень

Вдалось реалізувати декілька проектів: будівництво Дому милосердя, придбання матеріально-технічного оснащення

Фотографії